Pousada Gaivotas
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 6 minuten lopen van het Strand van Trindade, Pousada Gaivotas Trindade hotel met 8 kamers beschikt over wifi in openbare gebieden en een privéparkeerplaats ter plaatse. De herberg ligt op loopafstand van veel van de bezienswaardigheden, waaronder het Trinity Beach Paraty en Praia de Fora.
Het comfortabele hotel in Trindade heeft een eersteklas ligging op een klein stukje lopen van de Pedra que Engole. Pousada Gaivotas Trindade plaatst u op 800 meter afstand van Praia do Cachadaco. Het gebied omvat ook natuurlijke bezienswaardigheden zoals de watervalladder op 4 km van de accommodatie in Trindade.
De kamers hebben een eetgedeelte, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig. De privébadkamers bieden gasten een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken.
Een buffet ontbijt is bij Pousada Gaivotas hotel dagelijks beschikbaar. Restaurante Sabor da Terra biedt een selectie van gerechten op een steenworp afstand van dit hotel in Trindade.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Cachadaço650 m
- Pedra que Engole700 m
- Half of RJ Trinity Beach450 m
- Praia dos Ranchos250 m
- Praia da Trindade200 m
- Praia do Cachadaco850 m
- Ranchos Beach250 m
- het Cepilho-strand1,3 km
- Praia do Meio450 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Pousada Gaivotas hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Pousada Gaivotas hotel te komen. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Pousada Gaivotas hotel?
Ja, bij Pousada Gaivotas hotel is gratis privéparkeren beschikbaar. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in comfortabele Pousada Gaivotas hotel?
Klanten van comfortabele Pousada Gaivotas hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Gaivotas hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Gaivotas hotel is $54. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in deze comfortabele herberg?
Deze comfortabele herberg biedt Driepersoonskamer, Kamer en Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.